info@alna.pl    +48 22 827 32 57
alna

LT

Alna Business Solutions dostarcza pełne rozwiązanie ZSMOPL oparte na Microsoft Dynamics NAV (Navision), które realizuje raportowanie wymagane przez Ministerstwo Zdrowia w stosunku do prowadzących obrót wyrobami medycznymi.

Microsoft Dynamics 365

Microsoft Dynamics 365, jako nowy produkt Microsoft, jest połączeniem dwóch biznesowych rozwiązań Dynamics: ERP (Microsoft Dynamics NAV lub AX) oraz CRM. To funkcjonalności z tych rozwiązań, przepakowane i oferowane w chmurze na platformie Microsoft Azure, z pewną grupą wielu dodatkowych aplikacji (m.in. PowerBI i innych) czy włączenia danych z IoT (Internet Rzeczy) itd. Należy tu podkreślić, że Dynamics NAV i Dynamics AX są nadal flagowymi rozwiązaniami ERP, które Microsoft nieprzerwanie rozwija o najnowsze trendy technologiczne, skutecznie kontynuując strategię One Microsoft.

Alna członkiem Francusko-polskiej Izby Gospodarczej

W czerwcu 2017 roku Alna przystąpiła do kolejnej izby bilateralnej: Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej (CCIFP).

SAP Executive Forum jest flagową konferencją SAP Polska organizowaną w maju. To wydarzenie o charakterze inspiracyjno-wizjonerskim, którego celem jest zaprezentowanie najnowocześniejszych trendów IT (m.in. takich jak: IoT, Machine Learning, Blockchain, Multi-modal user experience, Predictive Analytics) oraz ich praktyczne wykorzystanie w trakcie biznesie.

Alna Partnerem Sap

W listopadzie 2016 roku Alna Business Solutions Sp. z o.o oraz SAP Polska Sp. z o.o podpisały umowę o współpracy związanej ze sprzedażą oprogramowania firmy SAP oraz usług wdrożeniowych.

alna Controlling i windykacja

Alna Business Solutions jest Partnerem Głównym wydarzenia „Controlling i windykacja” Forum Ekspertów i Praktyków, które odbędzie się w dniach 24-26 października 2016 w Digital Knowledge Village w Warszawie.

Alna Business Solutions Sp. z o.o.

ul. Wierzbowa 9/11 
PL 00-094 Warszawa

 +48 22 827 32 57
 +48 22 827 32 58
info@alna.pl

Polityka prywatności

Copyrights © Alna Business Solutions Sp. z o.o. All rights reserved   Desing by 101 So. z o.o., Kamila Błęcka