info@alna.pl    +48 22 827 32 57
alna

LT

Alna partnerem SAP

Alna Partnerem Sap

W listopadzie 2016 roku Alna Business Solutions Sp. z o.o oraz SAP Polska Sp. z o.o podpisały umowę o współpracy związanej ze sprzedażą oprogramowania firmy SAP oraz usług wdrożeniowych.

Firma Alna Business Solutions Sp. z o.o jest częścią firmy Alna Group UAB. Podpisana umowa pozwoli na realizację projektów związanych ze sprzedażą i wdrażaniem produktów firmy SAP w Polsce. Dotychczas takie kompetencje firma Alna Group posiadała jedynie na Litwie. Alna Business Solutions Sp. z o.o jako lider na rynku wdrażania systemów ERP rodziny Microsoft Dynamics firmy Microsoft w Polsce zdecydowała się na inwestycje w nową grupę produktów, która stanowi istotne rozszerzenie portfolio oferowanego oprogramowania w Polsce. Obecna strategia firmy Alna Business Solutions Sp. z o. o. zakłada oferowanie i realizacje usług związanych ze wsparciem procesów zarządzania budżetem oraz konsolidacją w oparciu o produkt SAP BPC.

Dr inż. Bartosz Wachnik – Dyrektor realizacji projektów podkreślił, iż Alna Business Solutions specjalizuje się w dostarczaniu usług związanych z realizacją projektów ERP dla dużych i średnich przedsiębiorstw międzynarodowych. Posiadamy kompetencje i doświadczenie w projektach typu roll-out. Coraz częściej realizujemy projekty projektowania oraz oprogramowania CORE’a w systemach ERP dla firm polskich i zagranicznych, które są propagowane do oddziałów rozrzuconych w różnych krajach. Uważamy, iż kolejnym naturalnym krokiem jest zaproponowanie klientom spójnych rozwiązań pozwalających na sprawną realizację zarządzania budżetem oraz konsolidacją w strukturach składających się z wielu przedsiębiorstw. Posiadamy kompetencje wśród wybranych produktów oferowanych przez SAP, jednak chcielibyśmy się skupić na oferowaniu SAP BPC wśród firm, które jako systemy ERP mają zarówno produkty SAP jak również innych producentów.

Jerzy Grandys - CEE Senior Channel Recruiter stwierdził, iż Alna Business Solutions Sp. z o.o posiadająca unikalne doświadczenia na rynku globalnych projektów ERP rozumie aktualne wymagania przedsiębiorstw związane z zarządzaniem budżetem oraz konsolidacją co predestynuje ją do bycia ekspertem w tej dziedzinie wśród grupy firm partnerskich firmy SAP. Rynek produktów wspierających zarządzanie budżetem oraz konsolidacją czyli de facto controllingu zwiększa się rok do roku i wymaga bardzo unikalnych umiejętności dlatego kluczowe dla SAP jest zwiększenie pokrycia rynku i współpraca z firmami, które specjalizują się w tych obszarach. Połączenie technologii SAP BPC z kompetencjami zespołu Alna Business Solutions daje nam gwarancję szerszego dotarcia do rynku i spełnienia oczekiwań klientów zwłaszcza w obszarze planowania i konsolidacji.

Alna Business Solutions Sp. z o.o.

ul. Wierzbowa 9/11 
PL 00-094 Warszawa

 +48 22 827 32 57
 +48 22 827 32 58
info@alna.pl

Polityka prywatności

Copyrights © Alna Business Solutions Sp. z o.o. All rights reserved   Desing by 101 So. z o.o., Kamila Błęcka