info@alna.pl    +48 22 827 32 57
alna

LT

Pracuj z ekspertami

Alna Business Solutions to zespół doświadczonych ekspertów z ponad 20 letnim doświadczeniem w dziedzinie ERP i rozwiązań komplementarnych oraz lider międzynarodowych projektów Microsoft Dynamics NAV (Navision).

Potwierdzeniem najwyższej jakości usług i eksperckiej wiedzy specjalistów Alna są liczne referencje uzyskane przy realizacji z sukcesem ponad 400 projektów ERP w ponad 30 krajach na całym świecie i status Microsoft Partner Gold Enterprise Resource Planning.

Nasi pracownicy
to nasz główny atut!

To oni tworzą wartość firmy i dostarczają unikalną wiedzę naszym Klientom zwiększając ich przewagę konkurencyjną zgodnie z najlepszymi praktykami biznesowymi. Nasz zespół to grupa konsultantów, developerów i project managerów posiadających długoletnie doświadczenie w branży i realizujących projekty w Polsce i zagranicą.

Praca w Alna Business Solutions

W Alna Business Solutions otrzymasz możliwość rozwoju i poszerzenia swojej wiedzy biznesowej i technologicznej, zachowując równowagę pomiędzy życiem zawodowym i osobistym.


Dołącz do naszego zespołu!

Kogo poszukujemy?

Konsultant Microsoft Dynamics NAV

Dział wdrożeń /Dział serwisu
Warszawa

Programista Microsoft Dynamics NAV

Dział Deweloperski
Warszawa

Czego oczekujemy?

Oprócz dysponowania przez kandydatów niezbędną wiedzą techniczną i biznesową, w trakcie procesu rekrutacji kładziemy nacisk na kreatywność, zdolności interpersonalne, gotowość do nauki, umiejętności pracy zespołowej oraz zaangażowanie i odpowiedzialność w trakcie powierzonych zadań. 

Jeśli chcesz zostać członkiem naszego zespołu,
prześlij nam swoją aplikację na adres:
info@alna.pl

Pracujemy dla znanych firm

Partner-Dynamics-NAV-01a.pngPartner-Dynamics-NAV-02a.pngPartner-Dynamics-NAV-03a.pngPartner-Dynamics-NAV-04a.pngPartner-Dynamics-NAV-05a.pngPartner-Dynamics-NAV-05b.pngPartner-Dynamics-NAV-06a.pngPartner-Dynamics-NAV-07a.pngPartner-Dynamics-NAV-09a.png

Polityka prywatności

Copyrights © Alna Business Solutions Sp. z o.o. All rights reserved   Desing by 101 So. z o.o., Kamila Błęcka