info@alna.pl    +48 22 827 32 57
alna

LT

Ponad 20 lat doświadczenia w dziedzinie ERP

Alna Business Solutions to zespół doświadczonych ekspertów z ponad 20 letnim doświadczeniem w dziedzinie ERP i rozwiązań komplementarnych oraz lider międzynarodowych projektów Microsoft Dynamics NAV.
Jesteśmy częścią Grupy Alna i jako Microsoft Partner Gold Enterprise Resource Planning należymy do czołowych dostawców rozwiązań ERP Dynamics, z dorobkiem ponad 400 wdrożeń zrealizowanych w 30 krajach na całym świecie.
Oferujemy usługi doradcze, wdrożeniowe i outsourcingowe dla rozwiązań Microsoft Dynamics i rozwiązań komplementarnych oraz helpdesk i wsparcie rozwojowe dostosowane do potrzeb klientów z różnych sektorów na rynku polskim i zagranicznym.

Partner Dynamics NAV Microsoft
Partner Dynamics NAV Microsoft

Nasze cele

Naszym celem jest wzrost zysku i efektywności biznesu, jego kontrola, usprawnienie procesów oraz osiągnięcie przewagi konkurencyjnej naszych Klientów, którymi są wiodące przedsiębiorstwa krajowe i międzynarodowe z różnych branż. Nasi eksperci, wykorzystując swoją bogatą wiedzę i doświadczenie, pracują z Klientami, aby osiągnąć te cele. Dlatego tak ważne są dla nas długotrwałe i dobre relacje z Klientami.
Potwierdzeniem najwyższej jakości usług i eksperckiej wiedzy specjalistów Alna są liczne referencje uzyskane przy realizacji z sukcesem kilkuset projektów Dynamics NAV (Navision). Rozwiązania Alna Business Solutions są zawsze dostosowane do potrzeb klienta.

MIĘDZYNARODOWE WDROŻENIA
Microsoft Dynamics

Lider globalnych projektów Microsoft Dynamics NAV

+70 Międzynarodowych projektów Dynamics

+30 Krajów na całym świecie

+20 Lat doświadczenia

Zaufali nam

Partner-Dynamics-NAV-01a.pngPartner-Dynamics-NAV-02a.pngPartner-Dynamics-NAV-03a.pngPartner-Dynamics-NAV-04a.pngPartner-Dynamics-NAV-05a.pngPartner-Dynamics-NAV-05b.pngPartner-Dynamics-NAV-06a.pngPartner-Dynamics-NAV-07a.pngPartner-Dynamics-NAV-09a.png
Partner Dynamics NAV Microsoft

Nasze standardy i podejście

W biznesie liczy się niezawodny Partner

Jako eksperci Microsoft Dynamics, od początku współpracy doradzamy Klientom wybór odpowiedniej strategii projektowej.

Dzielimy się bogatą wiedzą i doświadczeniem przy wdrażaniu rozwiązań oraz wykorzystaniu dobrych praktych biznesowych.

Kładziemy nacisk na osiągnięcie przez Klientów maksymalnych celów biznesowych przy minimalnym ryzyku. Nasze rozwiązania są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, aby zwiększyć jego zysk, przewagę konkurencyjną oraz zmniejszyć koszty funkcjonawania. Na każdym etapie projektu staramy się przekazazywać wiedzę Klientowi, aby mógł w jak największym stopniu świadomie i często samodzielnie realizować utrzymanie i rozwój rozwiązań.

Dlaczego Alna Business Solutions?

 

Ponad 20 letnie doswiadczenie

Zespół doświadczonych ekspertów Dynamics

Najlepszy serwis Dynamics NAV w Polsce

Gwarancja jakosci usług i wiedza praktyczna poparta referencjami

Nawyższy status Partnerstwa GOLD dla rozwiązań Microsoft Dynamics

Znajomość różnych branż

Projekty międzynarodowe

Skutecznia i sprawdzona metodyka

Współpraca z politechniką warszawską

ALNA promuje i wdraża politykę ekologiczną

Będąc wiodącym dostawcą rozwiązań informatycznych na rynkach międzynarodowych, możemy przyczynić się do ochrony zasobów naturalnych poprzez rozwijanie produktów i usług IT.
Wspieramy tworzenie i wykorzystywanie systemów zarządzania, które redukują papierowe dokumenty i zastępują je elektronicznymi.
W codziennych czynnościach biurowych możemy zdecydować się na stosowanie narzędzi I urządzeń przyjaznych środowisku, sortować odpady i tym samym zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko.

Partner Dynamics NAV Microsoft

Alna Goes GREEN

Racjonalne wykorzystanie
zasobów naturalnych

Wdrażanie technologii
przyjaznych środowisku

Redukcja zanieczyszczenia

Recycling

Alna Business Solutions w liczbach

+400

Wdrożeń ERP

+20

Lat doświadczenia

+70

Wdrożeń
międzynarodowych

+30

Obsługiwanych
krajów

Polityka prywatności

Copyrights © Alna Business Solutions Sp. z o.o. All rights reserved   Desing by 101 So. z o.o., Kamila Błęcka