info@alna.pl    +48 22 827 32 57
alna

LT

Nasi Partnerzy

Aby zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom dostarczanych narzędzi i usług, nawiązaliśmy współpracę z wieloma czołowymi producentami oprogramowania. Daje to pewność naszym Klientom, że współpracują z kompetentną firmą posiadającą wiedzę i doświadczenie cenione na całym świecie.

Poniżej prezentujemy listę naszych strategicznych Partnerów, z którymi od lat pracujemy wymieniając się wiedzą i doświadczeniami w zakresie innowacyjnych rozwiązań IT, które pozwalają naszym Klientom zwiększyć ich przewagę konkurencyjną i skupić się na prowadzonym biznesie.

Microsoft jest liderem na światowym rynku dostawców oprogramowania, usług i urządzeń IT. Jego bogate portfolio skierowane jest  dla klientów indywidualnych, komercyjnych i instytucjonalnych. Alna od lat posiada najwyższy status partnerstwa Microsoft Gold Enterprise Resource Planning co gwarantuje, że oferujemy najwyższej jakości rozwiązania, zapewniamy udaną realizację projektów oraz wzrost efektywności naszych Klientów.

alna Dynamics NAV

Pipol jest jednym z największych na świecie międzynarodowych dostawców rozwiązań zarządzania biznesem Microsoft Dynamics.

Główna siedziba założonego w 2002 roku aliansu znajduje się w Kopenhadze w Danii. Pipol posiada 168 przedstawicielstw w 53 krajach świata. Od 2006 roku Alna Business Solutions jest członkiem Pipol na rynkach w Polsce i krajach bałtyckich.

alna Dynamics NAV

Międzynarodowa firma będąca liderem na światowym rynku rozwiązań do raportowania i analiz dla systemów Microsoft Dynamics. Z rozwiązań Jet Reports korzysta 100.000 użytkowników w 94 krajach na całym świecie.

alna Dynamics NAV

SAP to globalny dostawca oprogramowania dla biznesu. Firma założona w 1972 roku w Niemczech obecnie jest jedną z największych na świecie firm informatycznych w swojej branży posiadającą 150 oddziałów w różnych krajach i ponad 355 tysięcy klientów. Jest jednym z liderów rynku aplikacji biznesowych, pomaga firmom ograniczać szkodliwe skutki zbytniej złożoności systemów, tworzy nowe możliwości rozwoju i wprowadzania innowacji.

alna Dynamics NAV

Międzynarodowa firma dostarczająca najwyższej jakości rozwiązania ERP oparte na Microsoft Dynamics dedykowane dla branży farmaceutycznej, chemicznej, kosmetycznej i spożywczej. Rozwiązania Yaveon spełniają wszystkie światowe wymogi regulacyjne (m.in. GAMP, walidacji systemów IT, QM), wytyczne dla producentów i wykorzystują najlepsze praktyki.

alna Dynamics NAV

Dysel jest dostawcą na globalnym rynku rozwiązań ERP opartych na Dynamics NAV dla firm, które sprzedają, wynajmują i serwisują maszyny i urządzenia (branża Rental & Service). Jego rozwiązania zapewniają Klientom bardziej efektywną pracę, zmniejszenie kosztów i możliwość podejmowania trafnych decyzji biznesowych.

alna Dynamics NAV

Firma z ponad 20 letnim doświadczeniem w zakresie projektowania globalnych rozwiązań informatycznych wspierających procesy zarządzania należnościami i windykacją. Oprogramowanie OnGuard obecne jest w 42 krajach i na przestrzeni wielu lat zapewniło firmie opinię bardzo innowacyjnej i zawsze patrzącej w przyszłość.

alna Dynamics NAV

Firma zajmująca się bezpieczeństwem informatycznym i będąca producentem najnowocześniejszego oprogramowania do automatycznego szyfrowania, nadzorującego przepływ chronionych treści i monitorującego w czasie rzeczywistym systemy, w których zabezpieczane są zarówno treści jak i sposób ich przetwarzania. Rozwiązania Flashgate umożliwiają przedsiębiorstwom bezpieczeństwo i pełną kontrolę nad przepływem dokumentów w firmie i poza nią.

alna Dynamics NAV

Największa i najstarsza Uczelnia techniczna w Polsce, której tradycja sięga 1826 roku. Alna Business Solutions od lat ściśle współpracuje z Wydziałem Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej w zakresie praktyk oraz transferu wiedzy i innowacji informatycznych.

alna Dynamics NAV

Izby handlowe

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska)

AHK Polska to największa izba bilateralna w Polsce, która reprezentuje interesy około 1000 firm członkowskich i od ponad 20 lat działa na rzecz rozwoju polsko-niemieckich stosunków gospodarczych.

Oferuje profesjonalne usługi doradcze, wspomaga wymianę informacji i doświadczeń oraz rozwój stosunków między instytucjami i firmami.

 

 

alna Dynamics NAV

Francusko-Polska Izba Gospodarcza

CCIFP to niezależna organizacja zrzeszająca obecnie prawie 500 francuskich i polskich firm. Istnieje od 1994 roku i wciąż rozwija swoją działalność.

Izba aktywnie wspiera rozwój działalności inwestycyjnej i gospodarczej w Polsce oraz stanowi platformę wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk biznesowych.

alna Dynamics NAV

Polsko-Holenderska Izba Handlowa

Misją Polsko-Holenderskiej Izby Handlowej jest promocja i rozwój kontaktów między Polską i Holandią. Izba organizuje warsztaty, seminaria i sympozja poświęcone zagadnieniom istotnym dla warunków prowadzenia działalności gospodarczej, a także gości czołowych przedstawicieli sfer politycznych na cyklicznych spotkaniach.

alna Dynamics NAV

Alna Business Solutions w liczbach

+400

Wdrożeń ERP

+20

Lat doświadczenia

+70

Wdrożeń
międzynarodowych

+30

Obsługiwanych
krajów

Polityka prywatności

Copyrights © Alna Business Solutions Sp. z o.o. All rights reserved   Desing by 101 So. z o.o., Kamila Błęcka