info@alna.pl    +48 22 827 32 57
alna

LT

alna jet reports

Jet Reports to pakiet rozwiązań do raportowania i analiz biznesowych dające użytkownikom Microsoft Dynamics możliwość łatwego analizowania danych w przejrzystej formie.

Jet Reports to idealne rozwiązania dla użytkowników Microsoft Dynamics, które w codziennej pracy sprawnie wykorzystują narzędzia Microsoft Excel. Jest to najpopularniejsze rozwiązanie w zakresie raportowania dla Dynamics.

Jet Reports – globalne doświadczenie

najpopularniejsze rozwiązanie w zakresie raportowania dla Dynamics

100.000

Użytkowników

10.000

Firm

94

Kraje

Poznaj rozwiązania Jet Reports

Szybkie i elastyczne narzędzia z zakresu BI i raportowania

 

Jet Professional – raportowanie

 

Rozwiązanie oparte na Microsoft Excel zapewniające możliwość tworzenia pełnych raportów operacyjnych dotyczących wielu firm z wykorzystaniem także wielu baz danych.

Jet Professional integruje dane pobierane z Microsoft Dynamics w czasie rzeczywistym, przetwarzając je w dedykowane raporty w programie Microsoft Excel. Wszystkie dane, jakich potrzebujesz – dokładnie tak, jak chcesz, w doskonale znanym Ci narzędziu. Bez eksportowania, bez kopiowania i wklejania, bez kodowania. Po prostu rzetelne przystępne raporty dla użytkowników programu Excel.

pobrane

Cechy Jet Professional

Wszystko w Excel

Jet Profesional działa w Excel. Przetwarza dane w czasie rzeczywistym, odświeżane za pomocą jednego kliknięcia. Nie musisz tworzyć nowych raportów co miesiąc czy co kwartał. Wystarczy kliknąć „odśwież” i wysłać raport.

Możesz także skorzystać z narzędzi do wizualizacji, aby w interesujący sposób zaprezentować swoje dane. Nadszedł czas, aby tworzenie efektownych raportów stało się wsparciem dla działania Twojej firmy.

Automatyzacja

Jet używa wydajnej technologii do automatyzacji raportowania. Jet Scheduler tworzy harmonogram wysyłania raportów w regularnych odstępach czasowych i automatycznie je dostarcza. Wystarczy, że ustawisz filtry zapewniające personalizację wyników, zapiszesz zaplanowane zadania, a Twoje raporty generują się automatycznie! Jet Scheduler nie tylko stworzy raporty, ale także automatycznie wyśle je w wiadomości e-mail wybranym odbiorcom. Możliwość automatycznego generowania i rozsyłania raportów pozwala na znaczące oszczędności czasowe związane z kluczowymi raportami.

Redukcja czasu i kosztu raportowania

Nie musisz już czekać na konsultantów lub angażować zasoby przypisane do działów IT, aby opracować raporty, których potrzebujesz. W Jet Professional nie ma skomplikowanego programowania, umiejętności te nie są wymagane, więc Ty i Twój zespół macie możliwość uzyskania danych i tworzenia lub modyfikowania raportów samodzielnie.

Tylko wiarygodne dane

Twoje dane nie powinny gromadzić się w silosie. Dzięki pełnemu zarządzaniu raportem, automatyzacji raportu, a także współpracy i platformie publikującej, Ty i twój zespół nie będziecie mieć wątpliwości, czy posiadacie tę samą informację.

Jet Enterprise – analizy biznesowe

Kompleksowe rozwiązanie w zakresie Business Intelligence (BI) obejmujące magazyn danych, zestaw wstępnie zbudowanych kostek oraz platformę do automatyzacji działania magazynu danych. Jet Enterprise umożliwia każdemu użytkownikowi w organizacji natychmiastowe prowadzenie analizy zgromadzonych informacji, bez konieczności rozumienia stojącej za nią struktury bazy danych.

Jet Enterprise to narzędzie do analiz biznesowych i raportowania zaprojektowane, aby spełniać wyjątkowe potrzeby użytkowników Microsoft Dynamics. Teraz możliwe jest zebranie wszystkich informacji w jednym miejscu oraz umożliwienie wszystkim pracownikom organizacji łatwe przeprowadzanie złożonych analiz biznesowych z każdego miejsca. Użytkownicy będą w stanie szybciej podejmować trafne decyzje, korzystając z dowolnego urządzenia.

pobrane
pobrane

Łatwo korzystaj z narzędzi analitycznych

Skorzystaj z narzędzia Jet Enterprise, aby przeciągnąć i upuścić potrzebne dane z systemu NAV, a następnie w prosty sposób przeprowadzić analizę i w programie Excel stworzyć zaawansowane dashboardy analityczne. Albo twórz oparte na SQL raporty wewnątrz firmowego środowiska NAV z wykorzystaniem obiektów. Idealne dopasowanie do systemu Dynamics NAV sprawia, że użytkownicy bez umiejętności technicznych dysponują narzędziami pozwalającymi z łatwością identyfikować trendy i szybko wskazywać możliwe problemy.

Cechy Jet Enterprise

Niski Koszt utrzymania:

Instalacja Jet Enterprise jest bardzo szybka, a koszty wsparcia technicznego bardzo ograniczone, ponieważ przy wdrożeniu nie jest potrzebne programowanie. Narzędzie Jet Enterprise zostało zaprojektowane z myślą o intuicyjnej obsłudze, a potrzeba przeprowadzenia szkoleń jest ograniczona do minimum.

Tylko poprawne dane:

Dzięki Jet Enterprise unikniesz rozbieżności w danych. Wdrożenie jednolitej metodyki gromadzenia danych, która zawiera dane historyczne i wspiera wiele źródeł danych, gwarantuje, że wszyscy używają tych samych i prawdziwych informacji, aby uruchomić swoje raporty. Tylko wiarygodne dane, na których wszyscy w firmie mogą polegać.

Dla użytkowników biznesowych:

Przekształć dane w cenne informacje o atrakcyjnych wizualnie pulpitach i raportach, które można łatwo zaprojektować w środowisku Excel lub Microsoft Power BI. Szybko zidentyfikuj trendy, wykrywane anomalie i problemy.

Konsolidacja danych:

Z łatwością pozyskasz i zsynchronizujesz dane pochodzące ze źródeł takich jak systemy ERP, aplikacje CRM, bazy danych SQL, arkusze kalkulacyjne, zwykłe pliki tekstowe i inne.

Jet Mobile:

Więcej możliwości dla pracowników mobilnych. Posiadając Jet Mobile na swoim tablecie, w ciągu kilku sekund możesz uzyskać dostęp do niezbędnych danych biznesowych. Masz bezpośredni dostęp do pulpitów umożliwiających rozpoznawanie trendów, wykrywanie anomalii, rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji na podstawie danych, kiedy jest to potrzebne, z dowolnej lokalizacji.

Szybki zwrot z inwestycji (ROI):

Jet Enterprise jest kompletną, automatyczną hurtownią danych oraz dostosowaną platformą BI, która jest 5 razy szybsza niż programowanie ręczne; ponadto, oferuje dostęp bez limitu użytkowników, który obniża całkowity koszt utrzymania (TCO).

Jet Express

Jet Express pozwala użytkownikom Microsoft Dynamics NAV bez dodatkowych opłat licencyjnych w prosty sposób na stworzenie zapytań biznesowych i tworzenie raportów finansowych i raportów ad-hoc w programie Excel.

pobrane
 

Chcesz zapewnić firmie szybki
dostęp do informacji?

Polityka prywatności

Copyrights © Alna Business Solutions Sp. z o.o. All rights reserved   Desing by 101 So. z o.o., Kamila Błęcka