info@alna.pl    +48 22 827 32 57
alna

LT

Uaktualnij ERP Microsoft Dynamics

Chcesz rozwijać się szybciej? Potrzebujesz nowych innowacyjnych funkcjonalności w swoim ERP? Zrób kolejny krok w kierunku rozwoju swojej firmy.

Microsoft dba o to, aby kolejne wersje Microsoft Dynamics NAV było wciąż rozwijane i spełniały najwyższe standardy technologiczne i funkcjonalne, a tym samym pozwalały klientom sprostać nowym wyzwaniom gospodarczym i zyskiwać przewagę konkurencyjną na coraz bardziej wymagającym rynku.

upgrade Microsoft Dynamics NAV AX
upgrade Microsoft Dynamics NAV AX

Indywidualne podejście do upgrade

Alna Business Solutions realizuje bezpieczne i sprawne usługi upgrade (techniczne i funkcjonalne) rozwiązań Microsoft Dynamics, dzięki sprawdzonej metodyce i dużemu doświadczeniu w realizacji takich projektów. Każdy takie przedsięwzięcie realizowane jest indywidualnie i zapoczątkowane szczegółową analizą wymagań pod kątem wizji i obecnych potrzeb Klientów. Nowa wersja Microsoft Dynamics NAV pomoże Twojej firmie stać się bardziej elastyczną i szybciej dostosowywać się do zmian, zdobywać nowe rynki, rozwijać innowacyjne produkty i usługi oraz jeszcze bardziej skupić się na swoim biznesie.

Czynniki sukces wdrożenia

Wdrożenie systemów ERP Microsoft Dynamics NAV i AX są przedsięwzięciem organizacyjnym.
Sukces wdrożenia zależy od wielu czynników, w tym m.in. od:

 

  • Odpowiednio przeprowadzonego projektu wdrożenia (analizy funkcjonalnej identyfikującej potrzeby Klienta),
  • Odpowiedniej komunikacji w projekcie,
  • Określenia odpowiedniego zespołu projektowego i planu komunikacji pomiędzy jego uczestnikami,
  • Umiejętności technicznych, wiedzy biznesowej w konkretnej branży, znajomości procesów i doświadczenia konsultantów i programistów po stronie Partnera wdrażającego,
  • Profesjonalnego zarządzania projektem zgodnie z metodyką.

 

Niestety bardzo często projekty wdrożeniowe ERP nie kończą się sukcesem. Przyczyny tego mogą być różne. Najczęściej odpowiedzialność za to spoczywa na Partnerze, który nie do końca zrealizował projekt zgodnie z najwyższymi standardami, metodyką, a konsultanci i programiści nie dysponowali wymaganą wiedzą biznesową i doświadczeniem.

upgrade Microsoft Dynamics NAV AX

Re-implementacja

Naprawa (re-implementacja) nieodpowiednio zrealizowanego projektu wymaga  dużego doświadczenia biznesowego i wiedzy ze strony Partnera, który podejmuje się takiego zadania. Dodatkowo trzeba zmierzyć się ze „złymi emocjami”, które pojawiły się ze strony Klienta w trakcie nieudanego projektu.

Alna Business Solutions ma duże doświadczeniu w realizacji takich przedsięwzięć i zrealizowała kilkanaście projektów, których celem była re-implementacja nieudanego wdrożenia. Nasi eksperci dysponują wysokimi kompetencjami, wiedzą, doświadczeniem biznesowym w różnych branżach i są w stanie doprowadzić każdy nieudany projekt wdrożenia do satysfakcjonującego Klienta finału.

Chcesz przeprowadzić upgrade lub re-implementację
Microsoft Dynamics NAV?

Polityka prywatności

Copyrights © Alna Business Solutions Sp. z o.o. All rights reserved   Desing by 101 So. z o.o., Kamila Błęcka